קצת עלינו

פלטפורמקס הוא משרד מיתוג ואסטרטגיה צעיר ודינאמי המעניק פלטפורמה מלאה לביצועי מקסימום בשיווק שהוקם בתשוקה אינסופית לכח המילה הכתובה על ידי המאסטרית לשיווק ואסטרטגיה יוכי פורייס.

מי אני יוכי פורייס?

אם ורעיה לארבעה אוצרות מדהימים, עם קילומטראז' ארוך של 15 שנה בעולם הפרסום והמיתוג. את משרד המיתוג שלי פלטפורמקס הקמתי מתוך תשוקה אדירה להפוך עולם יפה יותר, שיווקי יותר ומוכר יותר. אחרי עשרות שנים שבהם חקרתי כל נושא בידיים חשופות, הבנתי שהטעות הכי גדולה היא לייצר מיתוגים יפים, אהובים וזכירים.

השיטה היא בעיקר להתבסס על מודל שיווקי נכון, שידע להפוך את המיתוג ואת האתר שלך למנוע שיווק רק עוצמה, ובעיקר – קבוע. כזה שיזרים לקוחות באופן קבוע.

המודל שפיתחתי אחרי אינספור שנות לימוד שיטות ואסטרטגיות שיווקיות מתקדמים בעולם, הביאו אותי לתובנה, שאין פרסום שמונע מתחושות בטן. פרסום כזה נועד אחת: לכשלון.

מיתוג ופרסום נכון, או אתר נכון הוא כזה שמבוסס על מודל שיווקי חכם, עם מנוע רב עוצמה שיודע לגעת בקהל היעד הרלוונטי ולהביא אותו אלינו, ולהפוך אותו ללקוח משלם. אנחנו רוצים לגרום לו להיות מותג על נחשק, כזה שהלקוחות יבינו ששווה להם לשלם עליו.

וזה מה שאנחנו עושים בהרבה אהבה ותשוקה – להעניק פלטפורמה מלאה לכל עסק לביצועי מקסימום.

רוצים להכיר את המודל שלנו לעומק? באהבה גדולה